Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ķīna aktīvi testē digitālo juaņu pieaugot konfrontācijai ar ASV, ziņo ziņu aģentūra Bloomberg

Sarunas laikā ar žurnālistiem Ķīnas Tautas bankas vadītājs I.Gans paziņoja, ka pagaidām nav nekādu oficiālu palaišanas termiņu juaņas digitālajai versijai (CBDC).

Ierēdnis uzsvēra, ka pašlaik notiek aktīvs darbs šajā virzienā. Tiek veikti attiecīgi pētījumi, taču nekādi datumi Centrālajā bankā pagaidām nav saskaņoti.

Jaunā finanšu instrumenta testēšana, pēc I.Gana teiktā, notika četrās lielākajās valsts pilsētās.

Atgādinām, ka Ķīnas valdība sola izlaist digitālo valūtu, ar kuru varēs veikt maksājumus un kuru regulēs valsts. Daži ķīniešu ierēdņi iepriekš apgalvoja, ka CBDC būs sava veida pretsvars bitkoinam, kuru neviens nekontrolē.

Pēc Ķīnas CB nodaļas priekšlikuma “Global Times” publicēja rakstu. Tajā teikts, ka Pekina paātrina darbu pie savas kriptovalūtas izveidošanas pieaugošā konfrontācijā ar ASV.

Kā norāda materiāla autori, ar savu kriptovalūtu Ķīna cenšas izvairīties no ekonomiskajām sankcijām, ja tādas ieviesīs Vašingtona.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!