Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lielākais kredītkaršu emitents Japānā JCB plāno izveidot ilgtspējīgu blokķēžu transakciju sistēmu

Japānas kompānija JCB ir iesaistījusies partnerībā ar vietējo riska kapitāla kompāniju TechFund, lai izveidotu “ilgtspējīgu blokķēžu transakciju sistēmu”.

JCB ir lielākais kredītkaršu emitents Japānā. Saskaņā ar nesenu JCBiesniegumu, jaunā partnerība izmantos uzņēmuma TechFund pieredzi investīciju tokenu izstrādē (STO) un steikingā, lai izveidotu jaunu transakciju platformu.

Techfund ir kompānija no Tokijas, kas nodrošina ACCEL BaaS (“blokķēde kā pakalpojums”). Uzņēmuma mērķis ir paātrināt tehnoloģijas ieviešanu startapiem, uzņēmumiem un dažādām citām organizācijām.

2019. gada decembrī tika paziņots, ka JCB plāno ieviest jaunu biznesa risinājumu darbam (B2B) ar blokķēdes tehnoloģiju. Jaunais partneris acīmredzot ir daļa no šīm centieniem.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!