Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Aizsardzības ministrija izmantos blokķēdi zinātniskās pētniecības izstrāžu datu aizsardzībai

ASV Aizsardzības ministrija izmantos blokķēdi zinātniskās pētniecības izstrāžu datu aizsardzībai. Ar izstrādi nodarbosies uzņēmums SIMBA Chain.

SIMBA chain mājaslapa šeit: https://simbachain.com

Saskaņā ar preses relīzi, SIMBA Chain mākoņplatforma darbosies, pamatojoties uz ScaaS (smart contract as a service – viedlīgums kā pakalpojums), un ir saņēmusi ASV Aizsardzības ministrijas (DoD) līgumu par vienota, uz blokķēdes balstīta koncepcijas pierādījuma algoritma, lai aizsargātu zinātnisko pētniecības izstrāžu konfidenciālos datus.

 

Tiek ziņots, ka SIMBA Chain ir saņēmusi no DoD $200 000 inovāciju pētniecības programmas (SBIR) ietvaros, lai kompānija izstrādātu risinājumu datu integrācijai  un kontrolētai pieejai Aizsardzības ministrijas konfidenciālajiem datiem.

Darbs pie projekta ALAMEDA sāksies 2020.gada 1. jūnijā un turpināsies līdz 2020. gada 30. septembrim. Ja pirmā posma rezultāti būs cerīgi, ar SIMBA Chain var noslēgt vēl vienu līgumu par 1 miljonu dolāru projekta turpmākai attīstībai.

Piedāvātā sistēma palīdzēs ASV Aizsardzības ministrijai droši un efektīvi apmainīties ar dokumentiem un zinātniskiem datiem ar izvēlētajām institūcijām. Mākoņplatforma ScaaS SIMBA Chain atbilst DoD pieprasījumiem, jo ļauj lietotājiem izstrādāt un ieviest decentralizētas programmas (dApps) iOS, Android un citām platformām. “SIMBA Chain” ģenerāldirektors Džoels Neidings (Joel Neidig) komentēja iniciatīvu:

“DoD, aizsardzības darbuzņēmēji un uzņēmuma līmeņa uzņēmumi iegūst labumu no mobilajām ierīcēm un to, cik viegli ir piekļūt un kopīgot datus. Tomēr liela informācijas plūsma apdraud drošību. Tāpēc nepieciešamība pēc sarežģītiem risinājumiem uz blokķēdēm, kuras pārbauda lietotājus, novērš negodīgas trešās personas un citādi nodrošina drošu tiešo saikni starp uzticamiem avotiem”.

ASV Aizsardzības ministrija ne jau pirmo reizi eksperimentē ar blokķēdi. Pagājušajā vasarā ASV Aizsardzības ministrijas perspektīvo pētījumu projektu (DARPA) vadība sāka studēt blokķēdi Digitālās modernizācijas stratēģijas ietvaros. Turklāt 2018. gada decembrī DoD pārstāvji paziņoja, ka blokķēdei ir “gigantisks” potenciāls dabas katastrofu seku novēršanā.

Lūk trīs e-grāmatas .pdf formātā par SIMBA blokķēdes risinājumiem:

File name : Enterprise-Guide-to-Blockchain.pdf

File name : SIMBA-Chain-Capabilities.pdf

File name : Government-Guide-to-Blockchain.pdf

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!