Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānijas Flipside Crypto un Prysm Group prezentējušas jaunu kriptovalūtu analīzes instrumentu – Economic Suite

Flipside Crypto un Prysm Group prezentēja jaunu kriptovalūtu analīzes instrumentu – Economic Suite , kas paredzēts kriptovalūtas industrijas projektu ekonomisko datu salīdzināšanai.

Economic Suite ietver dažādus grafikus ar galvenajiem ekonomiskajiem rādītājiem privātpersonām. Rīks izmantos kriptovalūtas projektus, lai izsekotu tīkla koplietojamos iestatījumus un to statusu.

Analītiskās firmas “Flipside Crypto” ģenerāldirektors Deivs Balters (Dave Balter) pastāstīja, ka atšķirībā no citām platformām, kas sniedz datus investoriem, šis risinājums ir orientēts tikai uz projektiem, kas strādā ar kriptovalūtu.

Ar Economic Suite palīdzību kriptovalūtu kompāniju vadītāji varēs novērtēt savu platformu ekonomisko vērtību, salīdzināt šos datus ar citu organizāciju rādītājiem un ieviest nepieciešamos uzlabojumus. Vērtēšanas kritēriji ietver arī decentralizācijas un spekulācijas parametrus.

Projekti reālā laikā varēs novērtēt efektu no tīkla parametru uzlabojumiem, piemēram, validatoru atalgojuma. Economic Suite pārbauda, cik taisnīgi tiek sadalīta maineru balva, un vai kriptovalūtu iegūšanas process ir pietiekami decentralizēts.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!