Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pētījums – kriptovalūtu XRP un Tezos transakciju apjomi ir feiks

Pētījumā, kas publicēts arXiv tīmekļa vietnē, teikts, ka kriptovalūtām XRP un Tezos nav nekāda sakara ar reālu līdzekļu pārvedumu.

Analītiķi noteica, ka periodā no 2019.gada oktobra līdz 2019. gada decembrim tikai 2% transakciju ar XRP un 18% operāciju ar monētu Tezos ir reāla vērtības nodošana.

Pēc Daniela Peresa un Dzjahua Sjuja vārdiem no Londonas Impērijas koledžas, visi iepriekšminētie projekti nesniedz nekādu interesi investoriem. Reālie ieguldījumi šajos aktīvos neaug, neraugoties uz periodiskiem izstrādātāju paziņojumiem par XRP un XTZ blokķēžu caurlaides iespēju uzlabošanu.

Ziņojumā norādīts:

Mūsu analīze rāda, ka tikai neliela daļa transakciju [XRP un Tezos] tīklos ir vērtības nodošana.
Piemēram, līdz 82% darījumu Tezos tīklā bija saistīti ar bloku apstiprināšanu, turklāt reālais līdzekļu pārvedumu skaits ir ļoti mazs.

File name : XRP-feika-apjomi.pdf

Atzīmējam, ka citās blokķēdes platformās lauvas tiesu aktivitātēs demonstrē boti. Piemēram, EOS tīklā vairāk nekā 70% transakciju veic roboti, nevis reāli lietotāji.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!