Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Litecoin Foundation paziņojis par pāreju no Electrum-LTC kriptovalūtu maka uz kompānijas BitGo kriptovalūtu maku

Litecoin Foundation paziņojis par pāreju no Electrum-LTC kriptovalūtu maka uz kompānijas BitGo kriptovalūtu maku.

Saskaņā ar 2020.gada 7. maija ziņojumu, tas ir saistīts ar to, ka BitGo ir “ērtāks un nodrošina gandrīz tādu pašu drošības līmeni” kā Electrum-LTC. Vecās adreses būs pieejamas mēneša laikā, bet jaunās tiks publicētas tuvākajā laikā.

Nesen kriptovalūtas Litecoin izstrādātājs Deivids Berkts ziņoja par testēšanas vides izveidi Mimblewimble tehnoloģijas integrācijai Litecoin koda bāzē. Pēc izstrādātāja vārdiem, Mimblewimble tiks palaista testa tīklā vasaras beigās.

2019. gada novembrī ģenerāldirektors BitGo Belšs teica, ka kompānijas serviss apstrādā vairāk nekā 20% bitkoin-transakciju, bet oktobrī kriptobirža Bitstamp pārveda savus aktīvus pārvaldīšanai uz BitGo.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!