Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Glassnode pētījums – pieaug bitkoina adrešu skaits ar summām līdz 1 BTC

No 2016. gada otrā pusgada bitkoina adrešu skaits, kurās atrodas mazāk par par 1 BTC, palielinājās par aptuveni 100%. Tas teikts Glassnode pētījumā.

Lielāko pieaugumu uzrādīja kriptovalūtu maki, kuru bilance ir mazāka par 0,01 BTC. Pēdējo četru gadu laikā šādu adrešu skaits ir palielinājies par 235% un pārsniedzis 10 miljonus.

Adrešu skaits ar no 0,01 līdz 0,1 bitkoinu kopš 2016. gada jūlija ir pieaudzis par vairāk nekā 200%. Maku skaits ar bilanci kas ir lielāks par 0,1, bet mazāk par vienu bitkoinu palielinājās par 142%.

Pētnieki fiksēja arī lielo kriptovalūtu turētāju vai tā saucamo “vaļu” skaitu. Četru gadu laikā vairāk nekā par 13% pieaudzis kriptovalūtu maku skaits , kuros atrodas vairāk nekā 1000 bitkoinu.

Atzīmējam, ka BTC ekosistēma kopš savas parādīšanās ir paplašinājusies dažādos pamatparametros un turpina uzrādīt ļoti labus rezultātus.

Paralēli pieaug investoru skaits, kuri atsakās pārdot kriptovalūtu pat tās vērtības krituma periodos. Tādus spēlētājus parasti sauc par “hodleriem”, kuri uzskata, ka BTC reālā vērtība ir ievērojami augstāka par to, ko mēs šobrīd redzam.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!