Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

IBM sadarbībā ar elektrotīklu operatoriem Tennet, Terna un Swissgrid izstrādājuši Equigy blokķēdi

IBM sadarbībā ar elektrotīklu operatoriem Tennet, Terna un Swissgrid izstrādājuši Equigy blokķēdi, ar kuras palīdzību elektromobiļu lietotāji varēs pārdot lieko “zaļo” enerģiju.
IBM izveidojusi savdabīgu “blokķēdes konsorciju” ar energosistēmas operatoriem Tennet, kas strādā Nīderlandē un Vācijā, Itālijas organizāciju Terna un Šveices firmu Swissgrid. Hyperledger Fabric protokols veiks datu pārraidi starp patērētājiem un tīkla operatoriem, kā arī izsekos enerģijas transakcijas starp lietotājiem un tīklu operatoriem. Projekta testēšana turpināsies līdz ši gada beigām.

Pēc izstrādātāju vārdiem, blokķēde nodrošinās efektīvu elektromobiļu un mājsaimniecības akumulatoru sadarbību ar tīkla operatoriem. Elektroenerģijas ražošanas sarežģītība no atjaunojamās enerģijas avotiem ir tāda, ka nav iespējams paredzēt, cik daudz saules vai vēja enerģijas tiks iegūts tuvākajā laikā. Cita situācija ir ar ogļu un gāzes elektrostacijām, jo nepieciešamības gadījumā enerģijas ražošana var tikt paātrināta un palielināta.

Equigy iniciatīva ļaus optimāli izmantot rezerves jaudas, kas līdzsvaro pieprasījumu un elektroenerģijas piedāvājumu. Veiksmīga projekta testēšana Nīderlandes, Vācijas, Šveices un Itālijas teritorijā var kļūt par “sākuma punktu” iniciatīvas paplašināšanai visā kontinentā.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!