Mon. May 23rd, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūta Monero kļūst vēl vairāk anonīma

Monero izstrādātāji paziņojuši, ka par Dandelion + + tehnoloģijas iekļaušanu un pievienošanu šīs uz anonimitātes orientētās kriptovalūtas lietotāju koda bāzei. Tās pilnvērtīgais atbalsts tiks īstenots nākamajā Monero atjauninājumā.

Dandelion + + tehnoloģija vēl vairāk palielina lietotāju privātumu, apgrūtinot transakcijas saistības sasaisti ar noteiktu IP adresi. Vairāk par Dandelion + + šeit: https://web.getmonero.org/2020/04/18/dandelion-implemented.html

Dandelion + + ir uzlabota Dandelion tehnoloģijas versija, kas jau 2017. gadā tika piedāvāta bitkoina tīklam, bet saderīga arī ar Monero. Tā ir ideja sadalīt transakcijas divos posmos: pati transakcija un otrā fāze “pēdu nospiedumi”, kuras laikā tiek paslēpta sūtītāja IP adrese.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!