Mon. Jun 17th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pazīstamais bitkoina valis Joe007 paudis šaubas par to, ka gaidāmais halvings izraisīs kriptovalūtu tirgus vērtības pieaugumu

Pazīstamais bitkoina valis paudis šaubas par to, ka gaidāmais halvings izraisīs kriptovalūtu tirgus vērtības pieaugumu, un nosaucis pašreizējo cenu “par pārvērtētu”.

Anonīmais treideris Joe007, kurš bieži ieņem pirmo vietu tirdzniecības apjomos kriptovalūtu biržā Bitfinex, atbildot uz Ilona Maska tvītu par “Tesla” akciju vērtību, paziņoja:

“Noteikti varu sasaistīt. Es arī domāju, ka BTC cena ir pārāk augsta.”

Joe007 uzskata par pārmērīgu ažiotāžu ap bitkoina halvingu. Vēsturiski balvas samazinājums par bloku izraisīja kriptovalūtu vērtības pieaugumu. Pēc bitkoina vaļa domām, uz to nav vērts paļauties.

Viņš atzīmēja, ka pašreizējais bitkoina rallijs notiek ar pārāk zemiem tirdzniecības apjomiem. Tas liek viņam šaubīties, vai pieprasījums pēc BTC ir pietiekams tirgus vērtības ilgtspējīgai izaugsmei.

“Tādos zemos apjomos cena [BTC] var pacelt līdz $20 000 vai nolaist līdz 2000. gadam burtiski rīt,” uzsver treiders.

Bitkoina halvings notiks 2020.gada 12. maijā. Balva par bloka iegūšanu tiks samazināta no 12,5 BTC līdz 6,25 BTC.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!