Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pantera Capital CEO Dens Moreheads prognozē Bitcoin cenu $115 000 2021.gada augustā

Bitkoina cena pieaugs līdz $115 tūkstošiem līdz 2021. gada augustam. Pie šāda secinājuma nonācis kriptovalūtas fonda Pantera Capital CEO Dens Moreheads, analizējot iepriekšējos cenas pareģojumus vēstulē investoriem.

Moreheads atgādināja, ka vēsturiski vadošās kriptovalūtas cena sasniedza savu zemāko līmeni 459 dienas pirms notikuma ( halvinga), bet nākamais rallijs ilga vidēji 446 dienas. 

“Šajā ciklā tirgus ir to izdarījis par 514 dienām pirms notikuma. Ja vēsture atkārtosies, bitkoins sasniegs virsotni 2021. gada augustā”.

Pantera Capital vadītājs izpētīja katras BTC emisijas samazināšanas ietekmi uz BTC cenu. Pēc otrā halvinga monētu piedāvājums samazinājās tieši trīs reizes, sasniedzot tieši tādu pašu ietekmi uz cenu. Paredzamais piedāvājuma samazinājums būs par 40% vairāk nekā 2016. gadā, norāda Moreheads. Ja attiecība saglabāsies, tas nozīmēs, ka cenu impulss palielināsies par aptuveni 40% – Bitcoin sasniegs maksimumu $115 212 apmērā, – viņš domā. Atzīstot, ka viņa nosauktā cena tagad skan “absurdi”, Moreheds atgādināja investoriem bitkoina fonda palaišanas vēsturi:

“$5000 skanēja tikpat bezjēdzīgi kā mūsu pirmā rakstiskā cenu prognoze, kad mēs atvērām Pantera Bitcoin Fund pie bitkoina cenas $65 par 1BTC.”

Atgādinām, ka iepriekšējā vēstulē Pantera Capital vadītājs pareģojis bitkoina cenu $20 000 gada laikā. © 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!