Sat. May 21st, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Silīcija ielejas vadošā riska kompānija Andreessen Horowitz piesaistījusi $515 miljonus

Silīcija ielejas vadošā riska kompānija Andreessen Horowitz (a 16 z) paziņojusi, ka ir veiksmīgi piesaistījusi $515 miljonus savā otrajā kriptovalūtas industrijā. Par to raksta Fortune. Raksts pieejams šeit: https://fortune.com/2020/04/30/andreessen-horowitz-doubles-down-on-crypto-with-new-500-million-fund/

Tādējādi a 16 z ir pārspējusi savas cerības attiecībā uz piesaistīto līdzekļu summu – iepriekš uzņēmums ir aprēķinājis, ka fonda apmērs būs $450 miljoni.

Fonda vadītājs Kriss Diksons paziņoja, ka sagaida 2020. gadā veselu jaunu blokķēžu projektu palaišanu, tostarp to, uz kuriem a 16 z jau ir likusi likmes. Starp viņiem ir arī “pasaules dators” Dfinity.

2018. gada vasarā a 16 z uzsāka analoģisku fondu ar aktīvu lielumu $300 miljoni. Riska kompānija ir atzīmējusies ar punktveida investīcijām biržā Coinbase, kriptovalūtas fondā Polychain Capital un kriptovalūtas kastodiālo pakalpojumu sniedzējā Anchorage.

Tāpat kompānija ir kļuvusi par “Libra Association” biedru un investējusi DefiFi projektos Maker, Compound un dYdX.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!