Fri. Jul 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Vācijas online banka N26 pamet Lielbritāniju

Vācijas tiešsaistes banka N26 paziņojusi, ka pamet Lielbritāniju, jo pēc Brexit tai būs aizliegts strādāt bez licences.

Kompānija paziņoja:

“Tā kā Lielbritānija ir atstājusi ES janvāra beigās, mēs vairs nevarēsim strādāt Lielbritānijā ar mūsu Eiropas banku licenci. Tāpēc mēs brīdinām savus klientus par to, ka mēs aizejam no Lielbritānijas un aizveram visus kontus”.

Visu kontu galīgā slēgšana gaidāma 2020.gada 15. aprīlī, un līdz tam visiem klientiem jāpārvieto savus aktīvus uz alternatīvajiem kontiem.
Bankai izdevās savākt 5 miljonus lietotāju un piesaistīt vairāk nekā 680 miljonus dolāru no investoriem, ieskaitot miljardieri Pīteru Tilu, Honkongas biznesa magnātu Lī Kašinu un Ķīnas tehnisko kompāniju Tencent.

Tomēr šis lēmums ir diezgan negaidīts, jo N26 atvēra biroju Lielbritānijā tikai pirms pieciem mēnešiem. Tas nozīmē, ka kompānija bija informēta par to, ka briti grasās pamest ES, jo tie nobalsoja par izstāšanos no ES pirms pieciem gadiem.
Patiesībā Valentīns Staļfs, bankas ģenerāldirektors, pat teica vienā no savām intervijām, ka darba sākšana Lielbritānijā bija “viegls process mums, neatkarīgi no draudošā Brexit”.
N26 sistēmā izvietoti vairāk nekā 200 000 britu konti, kuru īpašnieki, visticamāk, izmantos digitālā bankinga alternatīvas, piemēram, Monzo un Revolut.

Sāra Kosinska, pētījumu nodaļas vadītāja Fintech Consulting Group 11: FS :

“Ņemot vērā, ka N26 ir Eiropas bankas licence, tā var viegli pievērst uzmanību citam tirgum, kur tā var ieiet bez izmaksām, kas nepieciešamas regulēšanaas nosacījumu izpildei Lielbritānijā.”

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!