Sat. Apr 17th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Samsung S20 sērijas tālruņos būs iespējama Bitcoin, Ethereum un citu kriptovalūtu glabāšanas iespēja, izmantojot Knox un īpašu procesoru

Samsung S20 viedtālruņos Galaxy S20 ir iespējama Bitcoin, Ethereum un citu kriptovalūtu glabāšana, kas atbalsta ERC20 protokolu. Samsung kompānija ir ieviesusi telefonos procesoru, kas spēj darboties ar privātām atslēgām no blokķēdēm, par ko ziņojusi savā oficiālajā vietnē.

“Mēs izveidojām drošu procesoru, lai aizsargātu jūsu PIN kodu, paroli, veidni un blokķēžu privātās atslēgas .” Kombinācijā ar Knox platformu drošība tiek ieviesta visās jūsu tālruņa daļās, no iekārtām līdz programmatūrai. Personas dati paliek privāti”, norāda Samsung.

Pirmo reizi kompānija prezentēja risinājumus kriptovalūtu glabāšanai Blockchain Keystore 2019. gada sākumā. Tā tika uzstādīta uz Galaxy S10 modeļa. Šobrīd programma pieejama Samsung lietotājiem ASV, Kanādā, Dienvidkorejā, Lielbritānijā, Vācijā, Šveicē, Spānijā, Portugālē, Zviedrijā, Austrijā, Somijā, Dānijā, Norvēģijā un Islandē.

2019.gada oktobrī Samsung sāka sadarboties ar Tron Foundation. Kriptovalūtu glabāšanai Blockchain Keystore tika pievienots TRX tokenu atbalsts. Šī altkoina cena pieauga par 50% dažu dienu laikā.

Samsung S20 un IPhone 11 Pro salīdzinājums šeit: https://www.digitaltrends.com/mobile/samsung-galaxy-s20-vs-apple-iphone-11-pro/

Viss par Knox šeit: https://www.samsung.com/uk/security/

Galaxy Unpacked February 2020: Official Replay

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!