Wed. Oct 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Jaunuzņēmums Pundi X anonsējis jauna blokķēdes telefona BOB izlaidi

Jaunuzņēmums Pundi X anonsējis jauna blokķēdes viedtelefona izlaidi. Kompānija plāno, ka dati tajā tiks pilnībā apstrādāti Function X blokķēdē. Īpašnieki ierīcei, kas nosaukta par Blok on Blok (BOB) varēs pārslēgties starp blokķēdes režīmu un tradicionālo Android. Pakalpojumu sniedzējiem, tādejādi būs ierobežota pieeja lietotāju datiem. Blokķēdes telefons piedāvās pieeju dApps un būs blokķēdes tīkla Function X noda.

Telefons būs moduļveida un lietotājiem būs iespēja mainīt tā ārējo izskatu ar speciāla komplekta «MOD Assembly Kit» palīdzību.

Pilns info šeit: https://functionx.io/#/

Iepriekš pasūtīt viedtālruni varēs 2019Q4 un BOBa cena būs $599.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!