Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

NASDAQ un Morgan Stanley radījuši jaunu kriptovalūtu platformu ExOne

Pēc 18 mēnešu izstrādes projekts Apifiny iznācis no testa režīma un pārvērties jaunā platformā, kas orientēta uz biržām, kuru darbs apgrūtināts zemas likviditātes dēļ, – ExOne.

Jaunajam finanšu instrumentam, kas orientēts uz tradicionālo tirgu, ir daudz priekšrocību salīdzinājumā ar citām kriptobiržām.

“Šie tirdzniecības laukumi ir stipri sadrumstaloti un pārsteidzoši neefektīvi,” sacīja līdzpriekšsēdētājs Deivids Vilds, bijušais NASDAQ vicepriekšsēdētājs.
“Ja investors dodas uz vienu tirgu, pieteikums, ko viņš redz šajā tirgū, var stipri atšķirties no tā, ko viņš atradīs citā platformā.”

Coindesk raksts pieejams šeit: https://www.coindesk.com/nasdaq-morgan-stanley-trading-vets-build-startup-to-unite-crypto-market-price-ranges

Pēc Vailda teiktā, atšķirība pieteikumos var kļūt par šķērsli investoriem, kuri pieraduši piekļūt relatīvi stabiliem kotējumiem konsolidētajā tirgū. Bitcoin un citām kriptovalūtām nav stabilas cenu līknes; likmes reālā laikā var variēties tūkstošiem dolāru diapazonā atšķirībā no biržas, kuru lieto lietotājs.

“Ja jūsu kanāli nevar sniegt izvērstu kopsavilkumu visās biržās, tad jums būs risks saņemt daudz zemākas kvalitātes pakalpojumus,” sacīja Vailds.

ExOne izstrādātāji vēlas sniegt iespēju treideriem redzēt vairāk tirgus nianšu. Programma, kas veidota ar simtiem speciālistu un vairākiem birojiem, nodrošina konsolidēto tirdzniecības pieredzi. Projekta vadītāju vidū – Tehniskais direktors Ašu Sivi, bijušais programmatūras tirdzniecības viceprezidents Morgan Stanley; Konija Vonga , bijušā Dizaina nodaļas vadītāja kriptovalūtu biržā Kraken, un Ben Raba mazumtirdzniecības direktore, iepriekš Visa globālās atbalsta produktu atbalsta nodaļas vadītāja.

Kā paskaidroja Veilds, ExOne sekos tirgiem, lai ģenerētu konsolidēto kotāciju, – “labāko cenu un piedāvājumu pasaulē”, kas nodrošina vispiemērotāko likmi sistēmas lietotājiem.

Lai gan ExOne piedāvā servisu galvenokārt kriptovalūtu tirdzniecībai, Veilds savā skaidrojumā par “Exone” darbu un Volstrītas tirdzniecības laukuma platformu teica, ka platformas aplikācijai ir arī priekšrocības tradicionālajos tirgos.

Daudzējādā ziņā tieši ASV VĒRTSPAPĪRU UN BIRŽU KOMISIJA ( SEC ) ir pamudinājUSI akciju tirgus apvienoties apvienoto kotējumu tīklā. Apvienošanās ideja bija tieši tāda, lai daļēji modernizētu nesaskaņotos valsts elektroniskos tirgus un mēģinātu tos apvienot vienotā ekosistēmā.

„Visi mūsu pūliņi ir pievērsti tam, lai vienkāršotu darbu digitālo aktīvu jomā visā pasaulē”, atzīmēja Vailds

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!