Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Galaxy Digital CEO Maika Novograca intervija CNBC par Bitcoin

Gada beigās pārdošanas cena Bitcoin pārvarēs 20 000 dolāru atzīmi, intervijā atzīmēja Galaxy Digital vadītājs Maiks Novogracs intervijā CNBC. Monēta var sadārdzināties līdz vēsturiskajam maksimumam jau nākamajos divos mēnešos, un tas notiks halvinga dēļ, pārliecināts miljardieris.

“Šobrīd Bitcoin ir mazliet traks, un mēs varam redzēt, kā tas aug, bet es domāju, ka gada beigās mēs noteikti pārvarēsim 20 000 dolārus vai vismaz to sasniegsim.” – Tas var notikt arī jau pēc dažiem mēnešiem, – Novograds atzīmēja intervijā CNBC.

Viņš piebilda, ka cits cenu kāpuma Bitcoin ir fiast valūtu emisija. Galvenais digitālais aktīvs, tāpat kā zelts, darbojas kā apdrošināšana, aizstāvēdams investorus no inflācijas un valstu monetārās politikas, kas noved pie naudas vērtības samazināšanās, uzskata miljardieris.

Viņš atzīmēja, ka pirmā kriptovalūta ir tikai 11 gadus veca, un tai būs nepieciešams laiks masveida pieņemšanai. Bet tā jau ir sākusies, par ko runā regulējamo tirdzniecības laukumu, piemēram, kriptovalūtu platformas Bakkt, parādīšanās, uzsvēra Novogracs. Pēc viņa vārdiem, tā un arī infrastruktūras attīstība kopumā ļaus piesaistīt tirgū konservatīvos investorus, kuru rokās turas “visa ASV bagātība”.

Janvāra beigās Maiks Novograds paziņoja, ka no visām kriptovalūtām izdzīvos tikai Bitcoin. Viņš ir spekulatīvs, bet lieliski parādīja sevi kā “digitālais” zelts un aizsarglīdzekli pret globāliem satricinājumiem, par ko runā tā sadārdzināšanās laikā starp ASV un Irānas eventuālo konfliktu un koronvīrusa epidēmiju Ķīnā, skaidro miljardieris.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!