Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija BlockFi piesaistījusi $30 mlj. un radīs kriptobanku

2018. gadā Ņujorkas firma ienāca kriptovalūtu pasaulē ar pieticīgu riska kapitāla līdzekļu piesaisti 1,55 miljonu dolāru apmērā. Tolaik BlockFi pozicionējās kā mazumtirdzniecības kreditors – platforma, kurā lietotāji varēja uzglabāt savus Bitcoin vai Ethereum un saņemt augstu ienesīgumu par tiem.

Bet kopš tā laika kompānija ir stipri augusiu, piesaistot riska kapitālu $18,3 miljoniem dolāru 2019.gada augustā, bet pēc tam vēl par 30 miljoniem dolāru, par ko tika paziņots 2020.gada 13.februārī. Atrodoties savas attīstības virsotnē, firma meklē jaunas iespējas, tai skaitā plāno institucionālas kredītoperācijas, mazumtirdzniecības brokeru pakalpojumus un plāno izlaist Bitcoin jauno kredītkarti.

Tas ko mēs darām: tie ir pazīstamie biznesa virzieni Volstrītas leģendārajām bankām, atzīmē BlockFi vadība

Raunda dalībnieki jau ir pazīstami investori: Morgan Creek Digital, Akuna Capital, Fidelity ‘s Avon un CMT Digital, kā arī jaunie investori, piemēram, Honkongas HashKey Capital un Castle Island Ventures. Investors Valar, kas orientēts uz finanšu nozarēm, piedalījās 2019.augusta finansēšanas raundā.

Endrū Makkormaks, Valar Ventures vadītājs, savā iesniegumā norādījis:

“BlockiFi” ir viens no veiksmīgākajiem uzņēmumiem, kurā mēs ieguldījām uzreiz”.

Šobrīd uzņēmums var lepoties ar aktīviem , kas pārsniedz 650 miljonus dolāru, ar nulles procentu zaudējumiem visā aizdevumu portfelī, kopš uzņēmums sāka kreditēšanu 2018. gada janvārī. Blockfi paaugstināja ieņēmumus vairāk nekā 20 reizes 2019.gadā.

Savā ziņā BlockFi ir drīzāk fintech uzņēmums nekā kripto uzņēmums, sekojot tādām firmām kā SoFi un Robinhood, kas nonāk tirgū ar vienu sākotnējo produktu, kas ir mērķtiecīgs tradicionālo finanšu pakalpojumu funkciju sadalīšanai, bet pēc tam paplašinās līdz jauniem produktu piedāvājumiem, kas saistīti ar kopējo digitalizāciju.

“Mēs arvien mazāk un mazāk asociēsimies ar kripto kreditēšanas kategoriju un arvien vairāk un vairāk identificēsim sevi kā diversificētu finanšu organizāciju,” paziņoja kompānijas izpilddirektors Zaks Prinss.

Kā jau minēts, BlockFi jau ir palaidis savu mazumtirdzniecības brokeri, lai piedāvātu analogus pakalpojumus tādiem kripto milžiem kā Coinbase. Jaunajam piedāvājumam ir nozīme patērētājiem, kuriem nav nepieciešams izņemt savus līdzekļus no BlockFi, lai tirgotos. Un šī iniciatīva patur vairāk līdzekļu BlockFi rīcībā, kas padara to pievilcīgāku augstfrekvenču tirdzniecības firmām, kuras vēlas piekļūt mazumtirdzniecības plūsmām un noslēgt kreditēšanas darījumus.

Interesanti, ka šim projektam firma plāno palielināt savu mārketinga budžetu 30 reizes.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!