Wed. Apr 14th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Blokķēdes akseleratoram MouseBelt pievienojušies jauni biedri – Mastercard, Ripple, Binance, NEO, KuCoin un Matic Network

Blokķēdes-akselerators MouseBelt paziņojis par 11 jaunu biedru pievienošanos darba grupai par blokķēdes tehnoloģiju.
Jaunākie dalībnieki ir Mastercard, Ripple, Binance, NEO, KuCoin un Matic Network. Viņi pievienojas 13 uzņēmumiem, tostarp Stellar, TRON un Wanchain, kas ir dibinājuši grupu Blockchain Education Alliance 2019.gada oktobrī.

Viņas darbība ir vērsta uz nākamo blokķēžu izstrādātāju apmācību vairāk nekā 80 studentu asociācijās visā pasaulē. Dalībnieki sniedz finansējumu un izglītības resursus, kas palīdz sagatavot studiju programmas un uzturēt tās aktuālā stāvoklī. Sākotnēji iniciatīva aptvēra 13 Ziemeļamerikas mācību iestādes, bet ar laiku to skaits pieauga līdz aptuveni 70 ar Āzijas un Eiropas universitāšu pievienošanos.

Ripple Xpring izstrādātājs Vorens Pols Andersons informēja, ka, pievienojoties programmai, viņi cer sagatavot viņiem nepieciešamos darbaspēka resursus.

“Mousebelt misija pēc tehnoloģijas virzības mācību plāna līmenī universitātēs saskaņojas ar Xpring uzdevumiem,” viņš teica.

“Visi mūsu grupas dalībnieki dalās ar ideju, ka labāka investīcija šajā telpā ir ilgtermiņa ieguldījums izglītībā,” paziņoja MouseBelt universitātes direktore Ešlija Meredita.

Vairāk par MouseBelt universitāti šajā video:

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!