Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Federālās rezervju sistēmas vadītājs Džeroms Pauels – nepieciešams nodrošināt darījumu konfidencialitāti ar digitālajām valūtām

ASV Federālās rezervju sistēmas vadītājs Džeroms Pauels uzskata, ka nepieciešams nodrošināt darījumu konfidencialitāti ar digitālajām valūtām. To viņš teicis savā runā Pārstāvju palātas Finanšu pakalpojumu komitejā.

Pēc ierēdņa domām, ASV ekonomika var ciest, ja uzraudzības institūcijas centīsies kontrolēt visas operācijas ar kriptovalūtu. Pirmkārt, tas attiecas uz tādām kriptovalūtām kā Monero un Zcash.

Tikšanās laikā ar senatoriem FRS vadītājs atzīmēja arī riskus valsts finanšu sektoram, ko izraisījis koronovīrusa uzliesmojums un kibernoziegumu skaita palielināšanās.

Morgan Creek līdzdibinātājs Entonijs Pompliano pozitīvi reaģēja uz Džeroma Pauela apgalvojumiem. Tviterī Bitkoina piekritējs rakstīja, ka mēs faktiski dodamies jaunā laikmetā, kad amerikāņu valdība sāks mainīt savu attieksmi pret kriptovalūtu industriju.

Tomēr jāatzīmē, ka ASV valdībā ir arī spēcīgi BTC pretinieki. Viens no viņiem ir finanšu ministrs Stīvens Minučins. Viņš uzskata, ka pirmajai kriptovalūtai nav nākotnes, un to izmanto galvenokārt kriminālas struktūras.

Galvenais finanšu instruments pasaulē ir amerikāņu dolārs, pārliecināts Stīvens Minučins.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!