Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Tomijs Lī no Fundstrat Global Advisors paaugstinājis bitkoina cenas prognozi 2020.gadam

Tomijs Lī no Fundstrat Global Advisors ievērojami paaugstināja savu bitkoina cenas prognozi pēc tam, kad notika bitkoina cenas korekcija pēc $10 000 līmeņa pārsniegšanas.

Nesenās uzstāšanās laikā uz Toms Lī izteica prognozes, ka galvenā kriptovalūtas cena pieaugs līdz $40 000 2020. gadā:

Lī paskaidroja, kāpēc viņš šogad gaida strauju bitkoina pieaugumu. Pēc viņa domām, BTC cenu kustība būs atkarīga no lieliem pasaules notikumiem, piemēram, koronovīrusa uzliesmojuma, kā arī no “vēršu” tehniskajiem signāliem.

Turklāt viņš atkārtojās, sacīdams, ka bitkoins pieaugs par aptuveni 190% tuvāko sešu mēnešu laikā, un tas parasti notiek pēc 200 dienu MA pārrāvuma. Fundstrat dibinātājs uzskata, ka tieši tādēļ mēs drīz varēsim redzēt vēl vienu galvenās kriptovalūtas maksimumu.

Analītiķis paziņoja, ka Dow Jones Industrial Average “būs pirmais skrējienā” līdz $30 000, bet tad viņš precizēja Twitter:

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!