Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pazīstamais treideris Joe007 apšauba Bitcoin cenas pieauguma prognozes

Treideris, pazīstams arī kā Joe007, kurš ir līderis kriptovalūtas biržas Bitfinex treideru sarakstā, apšauba industrijas “vēršu” analītiķu un industrijas pārstāvju prognozes.

Džo saka, ka pirmais, uz ko vērts pievērst uzmanību, ir fiata valūtas, kas nonāk kriptotirgū, daudzums, un šobrīd šie rādītāji viņu nepārliecina. Viņš norāda uz steiblkoinu tirgus kapitalizāciju, kas bieži tiek izmantota kā rādītājs tam, cik naudas nonāk tirgū.

Trendi brīnumainā kārtā “nenotiek” – tie ir balstīti uz pieprasījuma/piedāvājuma nelīdzsvarotību un nostiprinātas ar fiat pieplūdumu/atplūdi. Ikviens, kurš to nesaprot un aplūko bitkoinu kā mazu, melnu kasti, kas brīnumainā kārtā “dara to, ko viņš dara”, nenodarbojas ar treidingu profesionāli.

Viņš atzīmēja, ka kopš pērnā gada jūlija Tether kapitalizācija uzrādījusi nelielu pieaugumu, tāpēc ir grūti aizstāvēt nostāju par to, ka esam jaunā vērša tirgus vidū.
Džo teica, ka viss pārējais ir “troksnis un pozēšana”.

“Es tam ticēšu, kad redzēšu fiata valūtas pieplūdumu. Viss pārējais ir tikai troksnis/pozēšana. Jaunpienācējiem tas var šķist aizraujoši, bet es to esmu dzirdējis tūkstošiem reižu visos tirgus cikla posmos. Tas neko nenozīmē”.

2019. gada jūlija beigās Tether tirgus kapitalizācija bija $4 miljardi dolāru. Pēc CoinMarketCap datiem, šobrīd tā ir pieaugusi līdz $4, 6 miljardiem.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!