Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānijas BitPay serviss plāno pievienot Lightning tīkla atbalstu

BitPay ģenerāldirektors un bitkoina atbalstītājs Stīvens Peirs intervijā CoinTelegraph paziņoja, ka viņa platforma tuvākajā perspektīvā plāno pievienot atbalstu Lightning tīklam.
Paralēli BitPay paplašinās kriptovalūtu sarakstu, ar kuru palīdzību servisa klienti varēs veikt operācijas.

Stīvens Peirs uzsvēra:

Es nesaukšu nevienu no tām [kriptovalūtām], bet jūs varat tās redzēt CoinMarketCap servisā un turpat redzēt visus lielākos projektus. Mēs skatāmies uz kriptovalūtu, kurai ir potenciāls un tā būs labi izmantojama maksājumiem.
Turklāt serviss var pievienot mazpazīstamu tokenu atbalstu, ja to izstrādātāji veic nozīmīgus tehnoloģiskus jauninājumus transakciju apstrādes sistēmā.

Šobrīd BitPay strādā ar Bitcoin, Ethereum un Bitcoin Cash. Izmantojot šo servisu, augstāk uzskaitīto digitālo valūtu turētājs var veikt pirkumus tiešsaistes veikalos. Papildus šim BitPay tiek atbalstīti trīs steiblkoini uz ASV dolāru bāzes (USDC, GUSD, un PAX).

Pēc Stīvena Peira vārdiem, viņa komanda arī izskata Lightning tīkla atbalsta variantus. Atgādinām, ka uz Lightning Network bāzes tiek veiktas transakcijas ārpus bitkoina blokķēdes. Lietotāji var izveidot maksājumu kanālus šajā otrā līmeņa tīklā, kas palielina bitkoina tīkla veiktspēju, apstrādājot operācijas un minimizējot komisijas.

Ja pieprasījums pēc Lightning tīkla atbalsta pieaugs tuvākajā laikā, mēs paātrināsim darbu pie tā integrācijas mūsu maksājumu apstrādes sistēmā, rezumēja BitPay ģenerālsekretārs.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!