Thu. Oct 28th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Coinbase Eiropā piedāvās Coinbase Custody servisu

ASV kriptovalūtas birža Coinbase paziņojusi par sava servisa paplašināšanu Coinbase Custody vienībā. Tā, biržas Īrijas filiāle apkalpos Eiropas klientus.

Coinbase katodiālais serviss jau apkalpo klientus no Lielbritānijas, Šveices, Vācijas un Nīderlandes. Tomēr, izmantojot Coinbase Custody International, uzņēmums vēlas labāk atbilst reģiona klientu prasībām.

“Pateicoties, ka mēs būsim pārstāvēti tajā pašā reģionā kur mūsu klienti, mēs varēsim labāk atbilst regulatoru prasībām un klientu gaidām,” atzīmē Coinbase.

Pateicoties Eiropas filiāles palaišanai, kompānija plāno pievienot arī jaunu kriptovalūtu atbalstu savai platformai. Bez tam visi Coinbase pakalpojumi plānots ka tiks nodoti jaunajai struktūrvienībai.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!