Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Google viceprezidents Surodžitu Čaterdži (Surojit Chatterjee) turpmāk strādās kriptovalūtu biržā Coinbase

Kriptovalūtas birža Coinbase nolīgusi bijušo Google viceprezidentu Surodžitu Čaterdži (Surojit Chatterjee) par produktu direktoru.

Čaterdžī ieņems Džeremija Henriksona (Jeremy Henrickson) vietu, kurš pameta uzņēmumu jau 2018. gada decembrī. Viņš koncentrējās uz kriptovalūtas ekonomikas attīstību, lai to atvērtu miljoniem cilvēku visā pasaulē.
Coinbase ģenerāldirektors Braiens Ārmstrongs (Brian Armstrong) ir pārliecināts, ka Čaterdži daudzu gadu darba pieredze Google palīdzēs palielināt biržas ietekmi uz pasaules finanšu sistēmu.

Čaterdžī ir nostrādājis Google aptuveni 11 gadus, nodarbojoties ar jautājumiem, kas saistīti ar maksājumiem, reklāmas tehnoloģijām un komercdarbību. Turklāt viņš vadīja Google Shopping servisa izstrādi, kas šobrīd ir pieejams vairāk nekā 90 valstīs.

“Es nedomāju, ka kriptovalūtas var atrisināt visas problēmas, bet viņas spēlē nozīmīgu lomu mūsdienu ekonomikā. Coinbase var būtiski mainīt finanšu industriju starptautiskajā līmenī tāpat, kā Google ir devis būtisku ieguldījumu interneta attīstībā,” sacīja Čaterdžī.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!