Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

IBM radījusi un patentējusi “Lielo Brāli” finansu transakciju kontrolei

Korporācija IBM saņēma patentu sistēmas izstrādei, kuras pamatā ir “paškontrolēti” tokeni, lai ierakstītu informāciju par neatkarīgām transakcijām, kuras tiek veiktas ārpus tīkla.
Pieteikumā, ko tā iesniegusi ASV patentu iestādei (USPTO), IBM apraksta sistēmu, kas saistīta ar finanšu datu apstrādi elektroniskās komercijas platformās, kā arī neatkarīgo darījumu datus, kas tiek veikti parastos veikalos. Transakciju ierakstīšanai un izsekošanai tiks izstrādāti “paškontrolēti” tokeni.
Saskaņā ar pieteikumu, tokeni darbosies šādi: ja platformas lietotājs veic pirkumu, izmantojot “platformas” tokenu ārpus tīkla parastajos veikalos vai internetā, tad vēlāk šis tokens atkal parādās uz platformas, ar iespēju veikt pārbaudi un autentificēšanu.

Sistēma ļauj izveidot precīzu tokena vēsturi, ieskaitot maksājuma vietu un summu, kā arī informāciju par tā iepriekšējiem turētājiem. Turklāt tokens neglabā datus par transakcijām patstāvīgi, bet saglabā šo informāciju īpašā datu bāzē.
Pateicoties jaunajai sistēmai, uzņēmumi varēs apliecināt, ka nav izmantojuši tokenus noziedzīgos nolūkos, lietotāji saņems iespēju pārliecināties par godīgu apkalpošanu, bet regulatori – sastādīt “pušu portretus” un pārbaudīt tos saistībā ar attiecīgo likumu ievērošananu.
Sistēmas pamatā ir ideja, ka jaunais tokenu veids ļaus koordinēt transakcijas ar dažādām maksāšanas metodēm, kas agrāk bija praktiski neiespējami. Izstrādātāji uzskata, ka sistēma ievērojami uzlabos finanšu datu apstrādi.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!