Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Twitter CEO Džeka Dorsija uzņēmums Square Crypto izveido speciālu izstrādātāju grupu LDK izstrādei

Square Crypto, maksājumu uzņēmuma Square kriptovalūtas vienība, paziņojusi par izstrādātāju grupas izveidošanu, lai vienkāršotu Lightning Network (LN) integrāciju kriptovalūtu makos un attīstītu risinājumus uz Lightning tīkla pamata.

Saskaņā ar Square Crypto emuāra informāciju, komplekts ietver API, programmēšanas valodu rīkus, demonstrācijas programmas un citus komponentus, lai atvieglotu LN integrāciju tirgū jau esošajos kriptovalūtu makos.

“Lai bitkoins kļūtu par plaši izmantojamu globālo valūtu, kuru nevar apturēt, viltot vai pārveidot par labu kādam, ir nepieciešami lietotāju pieredzes, drošības, konfidencialitātes un mērogošanas uzlabojumi,” paziņoja uzņēmuma pārstāvji.

Pagaidām LDK atrodas izstrādes stadijā, relīzes orientēšanās termiņi nav zināmi.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!