Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Dvīņu brāļi Winklevossi – ir vērts pārskatīt zelta lomu pasaules vēsturē

Brāļi Winklevossi, slavenie kriptovalūtas uzņēmēji no ASV, vērsušies pie investoriem Volstrītā. Pēc lielo Bitcoin turētāju domām pasaulē ir vērts pārskatīt zelta lomu. Aktīvā Bitcoin fjūčeru un opcionu tirdzniecība, jo īpaši CME Group fondu biržā, norāda, ka investīciju iespējas Bitcoin izraisa pieprasījuma pieaugumu uz šo kriptovalūtu no institucionālo investoru puses. Patiešām, fjūčeru skaits uz Bitcoin ir pieaudzis pēdējo nedēļu laikā divas reizes, bet Bitcoin ienesīgums parāda, ka šajā – 2020.gadā – viņš arī apdzen visas galvenās populārās alternatīvas līdzekļu ieguldīšanai finanšu tirgū pēc ienesīguma rādītājiem, ko Bitcoin izdarīja arī 2019. gadā.

Winklevossi, kuri arī pārvalda Gemini kriptobiržu, ir pārliecināti, ka Bitcoin jau kļuvis par “digitālo zeltu”.

Pēc viņu domām, “Bitcoin beigās pilnībā izdarīs to, ka ieguldījumi zeltā zaudēs jēgu.” Tāpat skaidrs, ka Teslas šefa Ilona Maska vai Amazon šefa Džefa Bezosa kompānijas uzsāks zelta ieguvi asteroīdos, – tas plānots jau nākamajos 25 gados, un tad šī metāla vērtība kardināli mainīsies. Pamatojoties uz to, ir vērts pirkt Bitcoin. “

Patiešām, no gada sākuma zelts pieauga tikai par 2,6%, bet Bitcoin palielinājās par 22%, tas ir, uzrādot investīciju rentabilitāti gandrīz 8,5 reizes lielāku nekā zeltam.
Pazīstamais riska uzņēmējs un investors Tims Dreipers atbalstījis brāļu Winklevossu viedokli, piebilstot, ka viņš redz Bitcoin attīstības potenciālu ne tikai finanšu jomā. Savā paziņojumā Indijas valdībai, kura pašlaik izskata un pamato savu attieksmi pret kriptovalūtu regulējumu, Dreipers atzīmēja:

“Bitcoin, blokķēdēm un viedkartēm ir potenciāls pārveidot dažas no lielākajām pasaules nozarēm. Tuvākos valstu 40 gadu attīstības tempus noteiks tas, kā šobrīd tajās tiek veidota attieksme pret finanšu inovācijām. Tās valstis, kuras nav atvērtas tām, riskē zaudēt attīstības tempu un palaist sev priekšā dažādos ekonomiskos reitingos tās valstis, kuras ievieš jaunas tehnoloģijas.”

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!