Sat. Jul 13th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Malaizijas vērtspapīru komisija (SC) ir izstrādājusi noteikumus ICO un IEO organizatoriem

Malaizijas vērtspapīru komisija (SC) ir izstrādājusi noteikumus primāro monētu (ICO) un primāro akciju piedāvājumu (IEO) organizatoriem.
jaunuzņēmumiem atļauts izplatīt tokenus caur riska kapitālistiem un kredīta un finanšu iestādēm, nepārdodot uzņēmuma daļas un neizmantojot dažādus parāda instrumentus. Kampaņās var piedalīties gan institucionālie, gan mazumtirdzniecības investori.

Maksimālā summa, ko atļauts piesaistīt ar ICO, ir 100 miljoni Malaizijas ringitu (ap $24,5 miljoniem). Pēc līdzekļu vākšanas pabeigšanas regulators veiks savākto līdzekļu izlietojuma monitoringu.

IEO-platformu organizatoriem patstāvīgi jāreģistrējas Malaizijas vērtspapīru komisijā (SC) un jāveic nepieciešamās tokenu emitenta pārbaudes, lai pārliecinātos par tā labajiem nodomiem, kā arī āsaprot tā piedāvāto tokenu iespējas un raksturojumus.

Jaunie noteikumi stāsies spēkā 2020. gada otrajā pusē.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!