Sat. Oct 23rd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ķīniešu maininga aprīkojuma ražotājs Bitmain pirms termiņa lauzis līgumu ar 50 MW maininga fermas operatoru Rodeilā, Teksasā

Ķīniešu maininga aprīkojuma ražotājs Bitmain pirms termiņa lauzis līgumu ar 50 MW maininga fermas operatoru Rodeilā, Teksasā.

Kanādas DMG Blockchain Solution paziņojis, ka puses lauzušas līgumu uz abpusējas vienošanās pamata. Par iemeslu bija pārāk augstas operacionālās izmaksas.
Saskaņā ar preses relīzi DMG jau ir uzstādījusi 15 000 nākamās paaudzes maineru. Atgādinām, ka fermas palaišana Rodeilā notika 2019.gada oktobrī. Toreiz Bitmain solīja, ka objekta jauda var sasniegt 300 MW, tādejādi padarot to par lielāko pasaulē.

Izdevumu samazinājums ir Džihana Vu politikas galvenais virziens pēc atgriešanās uzņēmuma vadītāja amatā. Viņš ir pārliecināts, ka Bitmain ir zaudējis būtisku tirgus daļu sava partnera Mikrija Čana nelietderīgo iniciatīvu dēļ, ieskaitot Mākslīgā Intelekta virziena attīstību.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!