Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Dienvidkorejas vadošā kriptovalūtas birža Bithumb 2020.gada janvārī atvērs savu pētniecības centru

Līdz janvāra beigām Dienvidkorejas vadošā kriptovalūtas birža Bithumb atvērs savu pētījumu centru blokķēdes un digitālo valūtu pētniecībai. Par to raksta Cointelegraph, atsaucoties uz uzņēmuma iesniegumu.

Aptuveni 30 jaunās vienības darbinieki strādās pie augstas veiktspējas risinājumiem publisko blokķžēžu transakciju analīzei un privāto atslēgu aizsardzībai.
Tāpat speciālisti veiks sistēmas izstrādi, lai ģenerētu adreses, kas ļauj ieviest un izvest līdzekļus no biržas, un datu apmaiņu starp dažādiem blokēniem.
Viens no pirmajiem centra uzdevumiem kļūs par lietišķās programmēšanas saskarnes izveide un ieviešana biržai Bithumb. Laukuma vadība cer, ka jaunās vienības izstrāde ļaus tiem nostiprināt savas pozīcijas kriptovalūtu ekosistēmā.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!