Wed. Apr 14th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas biržas Binance CEO Čanpeana Džao prognozes 2020.gadam

Populārās kriptovalūtas biržas Binance CEO Čanpeans Džao paziņojis, ka viņa kompānija gatavojas veikt vairākas lielus stratēģiskus pirkumus jaunajā 2020.gadā.
“Mēs nepārtraukti apspriežam dažādus stratēģiskos uzlabojumus. Daži no tiem ir svarīgi un nozīmīgi. Mēs par to paziņosim savlaicīgi, – Čao uzsvēra.
Viņš piebilda, ka pagājušajā gadā Binance izdarīja “ne mazāk par deviņiem ieguldījumiem”, bet tikai par dažiem no viņiem birža paziņoja publiski. Starp tiem: analītiskā blokķēde “DappReview”, Indijas kriptobirža WazirX un mazpazīstama JEX platforma.
Pēc Čao vārdiem, 2020. gadā Binance plāno pievienot 180 fiat valūtu atbalstu. Saskaņā ar informāciju internetā, šobrīd populārajā biržā tiek atbalstītas 20 nacionālās naudas vienības.
Binance strādā pie jaunas darbinieku stimulēšanas iniciatīvas (ETOP). Tā ir digitālā alternatīva tradicionālajam ESOP, kad darbinieki kļūst par pašu uzņēmumu akcionāriem.
Čao pauda pārliecību, ka līdz 2030. gadam blokķēde un kriptovalūtas kļūs par ikdienas parādību un tiks piesaistītas “Uber bezpilota versiju apmaksai”, “lietu pirkšanai no cita Zemeslodes gala un to transportēšanai ar droniem”, kā arī “biotehnisko sistēmu pētījumu finansēšanai”. Blokķēdes tehnoloģija tiks plaši izmantota identifikācijā, vēlēšanās, sociālajos tīklos un citās jomās.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!