Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pēdējā gada laikā (2019.gads) 12.58 mlj. bitkoinu nav izkustējušies no īpašnieku makiem

Pēdējā gada laikā aptuveni 100 miljardi bitkoinā nav tikuši pārvietoti, tam pievērsis uzmanību Twitter analītiķis Rhythm.

Viņš noskaidroja, ka 12,58 miljoni bitkoinu nekur netika pārvietoti, neskatoties uz to, ka BTC 12 mēnešu laikā sadārdzinājās par aptuveni 70%. Šie dati liecina par to, ka kriptosfērā jau ir izveidojusies tā saucamo hodleru kopa, kas nešķiras no savām monētām pat tad, ja tirgus agresīvi pieaug.

Decembrī analoģisku pētījumu publicēja kompānija Delphi Digital. Pēc viņas datiem vismaz 59% bitkoinu, kas iegādāti jau 2017. gada otrajā pusē, nekur nav tikuši pārvietoti. Proti,- viņu turētāji nepārdeva savu kriptovalūtu pat 2017.gada decembrī, kad BTC uzlidoja līdz savam rekordam – $20 000 dažos kriptovalūtu tirdzniecības laukumos.

Šādu bitkoina piekritēju – hodleru kontrolē atrodas 220 000 monētu uz kopējo summu līdz $1,6 miljardiem pēc šobrīd esošā kursa.
Pēc Xapo ģenerāldirektora Vensesa Kasaresa domām, hodleri tur savus bitkonus pat asu tirgus svārstību apstākļos, jo tic, ka BTC reālā vērtība ir ievērojami augstāka.
Viņi ir pārliecināti, ka digitālais aktīvs ilgtermiņā būs tik svarīgs instruments, ka viena bitkoina kurss tuvākajā desmitgadē var uzlidot līdz pat $1 milj.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!