Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ilons Masks ar savu Starlink bezmaksas interneta pavadoņu sistēmu paplašina arī Bitcoin ekosistēmu

Ilona Maska kompānija SpaceX nesen nogādāja uz Zemes orbītu vēl 60 Starlink sakaru pavadoņus. Bitkoina ekosistēma var ievērojami paplašināties, jo daudzi cilvēki, kuri pašlaik neizmanto internetu, varēs piekļūt bezmaksas internetam.
Pirmo reizi Falcon 9 raķete tika nogādāta kosmosā ar 60 satelītiem pagājušā gada maijā. 2019.gada novembrī orbītā tika nogādāti vēl 60 šādi aparāti, bet 2020.gada janvāra sākumā tika izvietoti vēl papildus 60 satelīti.

Starlink mājaslapa: https://www.starlink.com

Ar to palīdzību Zemes iedzīvotāji varēs piekļūt ātrgaitas internetam. Pēdējā raķetes palaišana ar 60 satelītiem, kas redzami mūsu publicētā attēlā, notika pirmdien, 6. janvārī, no kosmodroma Floridā. SpaceX sola piešķirt piekļuvi pasaules tīmeklim cilvēkiem, kuri dzīvo grūti pieejamās planētas vietās. 2020.gadā plānots uzsākt pakalpojuma sniegšanu ASV un Kanādas iedzīvotājiem, bet 2021.gadā piekļuve Starlink satelītiem tiks nodrošināta visā pasaulē. Tas ir šī brīža kompānijas nospraustais darbības plāns. Satelīti atradīsies zemā – 550 km ģeostacionārā orbītā ( pārsvarā satelītu orbīta ir 1000 km augstumā ) un katra satelīta masa ir 260 kg. Katram satelītam ir savi manevrēšanas dzinēji, kas ļaus tiem uzturēties un manevrēt paredzētā orbītā. Tomēr ja tie sabojāsies, tie 1-5 gadu laikā nonāks zemākajos atmosfēras slāņos un sadegs.
Kopumā orbītā šobrīd ir jau 180 sakaru aparāti, kuri tur nogādāti lai atvieglotu piekļuvi ātrgaitas internetam. Bitcoin industrija drīz attīstīsies straujāk, jo uzņēmumiem un cilvēkiem būs iespēja veikt bitkoina transakcijas pat no zemeslodes punktiem, kur pašlaik nav nekāda interneta pieslēguma.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!