Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitcoin tīkls sasniedzis jaunu hešreita rekordu – 119 Eh/s

Bitkoins uzsāk 2020. gadu ar jaunu rekordu – galvenās kriptovalūtas tīkla hesreits jau ir pārsniedzis visus iepriekšējos maksimumus.

Pēc analītiskā servisa datiem Blockchain.com datiem, jaunā gada pirmajā dienā Bitcoin tīkla hešrets sasniedza 119 eksahešus sekundē (EH/s). Saskaņā ar Bitinfocharts datiem – 110 EH/s.
Šāda liela atšķirība ir saistīta ar to, ka šie skaitļi ir ļoti mainīgi, un precīzu hešretu praktiski nav iespējams noteikt. Analītiskie serviss var tikai analizēt neseno tīkla aktivitāti un uz tās pamata izveidot paredzamā hešreita novērtējumu.
Augstāks hešrets nozīmē lielu konkurenci maineru vidū, kā arī palielina to resursu skaitu, kas nepieciešami, lai veiktu 51% uzbrukumu, kas padara tīklu drošāku.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!