Fri. Feb 23rd, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

2019. gadā Bitcoin bankomātu (bitkomātu) skaits pasaulē palielinājies par 50%

Saskaņā ar CoinATMRadar datiem, 2019. gadā bitkoina-bankomātu skaits palielinājās par aptuveni 50%.
Pašlaik kriptovalūtu turētāji var izmantot 6384 kriptomātus visā pasaulē.
Decembris bija rekordliels mēnesis pēc uzstādīto bitkomātu skaita aizgājušā gadā. Šajā laikā pasaulē tika uzstādīti 338 Bitcoin termināļi. Iepriekšējais rekords tika fiksēts 2019.gada augustā (294 ierīces).
Ja skatāties uz zemāk redzamo karti, varat redzēt, ka lielākā daļa termināļu ir uzstādīti Ziemeļamerikā. Otrā vietā pēc uzstādīto Bitcoin bankomātu skaita ir Eiropa.
Bitkoina bankomātu skaits pieaug arī Āfrikā, Latīņamerikā un Āzijas-Klusā okeāna reģionā.

Termināļi apstrādā transakciju ne tikai ar Bitcoin, bet arī ar Ethereum, Litecoin, Dash, Monero, Zcash, Bitcoin Cash un Dogecoin. Kopš 2016. gada kriptovalūtas operāciju terminālu skaits pieaudzis par veseliem 500%.
Pozitīvā tendence tika novērota visa 2019.gada garumā. Kriptomātu skaits pēc ekspertu domām tuvākajā laikā strauji pieaugs Latīņamerikas reģionā. Tas ir saistīts ar to, ka Argentīnā, Venecuēlā un citās kontinenta valstīs vietējās fiat valūtas vērtība strauji samazinās, kas provocē pieprasījuma nostiprināšanos pēc Bitcoin un citiem alternatīvajiem finansu instrumentiem.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!