Thu. Jul 18th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Šodien, 2020.gada 2.janvārī Ethereum tīklā noticis hardforks Muir Glacier

2020.gada 2. janvārī Ethereum tīklā noticis hardforks Muir Glacier. 
Pirmo bloku ieguva maininga pūls Sparkpool.
Atjaunojums tika aktivizēts blokā #9 200 000, atliekot tā saukto 
“sarežģītības bumbu” par 4 miljoniem bloku (aptuveni 611 dienām).

Daudzi kritizēja izstrādātāju lēmumu veikt atjaunināšanu svētku dienās. Saskaņā ar Ethernodes datiem par Muir Glacier atbalstu vēl nav paziņojušas kriptovalūtu biržas Coinbase, Bitfinex, Poloniex un dažas citas biržas. Raksta rakstīšanas brīdī 14,5% nodu netika atjauninātas līdz pēdējai versijai. Ethereum kopienā negaidīja, ka “sarežģītības bumba” ietekmēs bloku ģenerācijas laiku tik ātri, 
taču aprēķini izrādījās kļūdaini. Lai neatliktu hardforu Istanbul attiecīgo izmaiņu iekļaušanai, izstrādātāji piedāvāja atsevišķu koda uzlabojumu.

“Sarežģītības bumbu” ceļā uz  Ethereum 2.0  atliek jau trešo reizi Ethereum pastāvēšanas vēsturē.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!