Wed. Oct 27th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Blockstream CTO Samsons Movs – hardforka Muir Glacier datums Ethereum ir izgāšanās

Blockstream stratēģiskās attīstības direktors un pārliecinātais bitkoin-maksimālists Samsons Movs ir nosaucis hardforka Muir Glacier datumu Ethereum tīklā par superneveiksmīgu izvēli.

Hardforks sagaidāms blokā 9,200,000, kas tiks iegūts 2. janvārī, bet atkarībā no bloku izlaides ātruma šis bloks var iekrist arī 1. janvārī.
Pēc Mowa domām, Jaungada pirmajās dienās kripto kopienas aktivitāte būs ļoti zema, ja ne vispār nulles līmenī. Saskaņā ar Ethernodes servisa datiem, Ethereum tīkla atjaunošanai materiāla sarakstīšanas brīdī ir gatavi 66,9% no kopējā nožu skaita. Biržu un nodu operatoriem varētu būt nepieciešams atlikt Jaungada svinības, lai nodrošinātu atbalstu atjaunošanai.

Hardforks Muir Glacier atliks sarežģītības bumbas aktivizēšanu Ethereum tīklā par 4 miljoniem bloku. Ethereum turētāji nedrīkst neko darīt un pasākt, vienīgi – ja par to lūdz biržas vadība vai kriptovalūtas maka administrācija. Respektīvi – Ethereum lietotājiem un turētējiem Jaunā gada sagaidīšana paies uztraukumos.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!