Tue. Apr 16th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants Samsung pievienos aplikāciju Pundi X viedtālruņos Galaxy S10

Dienvidkorejas tehnoloģiju gigants Samsung pievienos aplikāciju Pundi X viedtālruņos Galaxy S10:

Viedtālruņu ražotāja Samsung un kriptovalūtas maksājumu platformas Pundi X sadarbība palīdzēs Samsung S 10 tālruņa lietotājiem izmantot jauno aplikāciju XWalle. Pundi X pārstāvis atklāja, ka Samsung blokķēdes ekosistēmā tiks integrēts kriptovalūtas maka risinājums, kas paātrinās blokķēdes tehnoloģijas attīstību un izplatību:

“Samsung Galaxy S10 tālruņa lietotāji Samsung Blockchain makā uzglabāto kriptovalūtu varēs pārsūtīt uz XWallet, ko pēc tam varēs izmantot kā norēķinu kontu tūlītējam darījumam Pundi X globālajā maksājumu ekosistēmā.”

Pašlaik XWallet atbalsta tādas digitālās valūtas kā bitkoins , Ethereum , Binance Coin , KuKoin Shares , NEM , KNC, Qtum , kā arī Pundi X tokenus NPXS un NPXSXEM.

Aplikācija ļaus tālruņa lietotājiem pārsūtīt kriptovalūtu, kas glabājas Samsung Blockchain makā, uz XWallet, kas ir pieejams arī s sistēmā XPOS un kuru izmanto 25 valstīs.  Samsung budžeta viedtālruņiem plānots ieviest arī kriptovalūtas un blokķēdes tehnoloģijas ekosistēmas funkcijas.

“Mēs atvērsim ceļu jaunai pieredzei, pakāpeniski paplašinot Galaxy tālruņu modeļu skaitu, kas atbalsta blokķēdes tehnoloģijas funkcijas. Paplašināsim arī mūsu pakalpojumu mērķa valstis pēc Korejas, ASV un Kanādas,” norādīja Samsung pārstāvis.

Vairāk par PundiX šeit: https://medium.com/pundix/pundi-x-payment-app-integrates-samsung-blockchain-wallet-7bf53ac4c338

Video šeit: https://youtu.be/hlRqLNu7Nkk 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!