Tue. Oct 19th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu maka aplikācija MetaMask kļuvusi pieejama beta testēšanai

Kriptovalūtu maka aplikācija MetaMask kļuvusi pieejama beta testēšanai:

Aplikācija sinhronizējas ar maku standarta pārlūka paplašinājumā darbam ar Ethereum un Ethereum standarta ERC-20 tokeniem un ļauj reģistrēt jaunas kriptovalūtu maka adreses.
Lai saņemtu beta versiju, ir  jāievada sava elektroniskā pasta adrese vietnē mobile.metamask.io un jāsaņem saite ar ielūgumu. Lietotne atbalsta kolekcionēšanas priekšmetus formātā ERC-721 – šādi tokeni tiek izmantoti spēlē CryptoKities.
Aplikācijā ir pieejami maksājumu kanāli “InstaPay”, kas ļauj veikt bezmaksas transakcijas. Izstrādātāji aicinājuši lietotājus dalīties ar atsauksmēm par lietotnes darbību, tās kļūdām un nepieciešamajiem uzlabojumiem.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!