Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

SCAM projekts More Gold Coin (MGC) pārpildījis kriptovalūtas Ethereum tīklu

SCAM projekts More Gold Coin (MGC) pārpildījis kriptovalūtas Ethereum tīklu, kā rezultātā transakcijas komisija Ethereum tīklā augusi līdz 0.1$. Etherscan dati norāda, ka eksistē vairāk kā 360 000 tokena adreses, kuras jau izsūtījušas 8 mlj. transakciju. Pēc kompānijas Gnosis darbinieka Ērika Kornera vārdiem šīs transakcijas izmaksās spameriem $1.3 mlj. Lai saņemtu atlīdzību More Gold Coin (MGC) Airdrop kampaņas ietvaros, saņēmējiem tiek piedāvāts nodot skameriem privātās Ethereum atslēgas – tas automātiski nozīmē nodot krāpniekiem arī savas Ethereum naudiņas.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!