Sun. Dec 3rd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV prezidenta Donalda Trampa padomnieka Stīvena Mūra intervija Yahoo Finance par Libru

ASV prezidenta Donalda Trampa padomnieks Stīvens Mūrs intervijā Yahoo Finance  atzīmējis, ka Facebook kriptovalūta Libra radīs konkurenci centrālajām bankām, nosaicot kriptovalūtu “par labu lietu”.

“Tas ir interesanti, jo Libra rada jaunu problēmu centrālajām bankām, kas ir tajā, ka viņām tagad ir konkurence no privātajām valūtām”, – atzīmēja Mūrs.

Pats Stīvens Mūrs tikmēr ir pievienojies projektam ar nosaukumu Decentral, kas pozicionē sevi kā “pasaules decentralizētā centrālā banka” un nolēmis kļūt par Federālās rezervju sistēmas analogu kriptovalūtu pasaulē.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!