Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV finansu konglomerāts JPMorgan sāks testēt savu steiblkoinu

ASV finansu konglomerāts JPMorgan sāks testēt savu steiblkoinu starp korporatīvajiem klientiem, ziņo Bloomberg Japan. Kā apgalvo JPMorgan blokķēžu izstrādņu vadītājs Umars Faruks, – klienti piedalīsies steiblkoina testēšanā, kas būs vērsta uz transakciju ātruma palielināšanu un maksājumiem starp kompānijām par obligācijām. Šobrīd tas notiks testa režīmā, un tikai pēc finansu regulatoru apstiprināšanas tas tiks piedāvāts visiem JPMorgan klientiem.

Vairāk par JPMorgan kriptovalūtu šeit: https://www.cnbc.com/2019/02/13/jp-morgan-is-rolling-out-the-first-us-bank-backed-cryptocurrency-to-transform-payments–.html

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!