Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Binance atjaunojusi līdzekļu izņemšanas iespēju pēc uzlaušanas, kuras laikā hakeri nolaupīja 7000 BTC

Kriptovalūtu birža Binance atjaunojusi līdzekļu izņemšanas iespēju pēc uzlaušanas, kuras laikā hakeri nolaupīja 7000 BTC. Kā norādījis Binance CEO Čanpens Džao – funkcija pieejama lielākajai kriptovalūtu daļai, tomēr lietotāji ziņo par dažādām situācijām:

Birža arī paziņojusi, ka piestrādājusi pie lietotāju uzvedības analīzes uzlabošanas un KYC ( zini savu klientu ) procedūrām, kā arī pie inovatīviem cīņas veidiem pret pikšķerēšanu. Kriptovalūtu birža Binance plāno arī pievienot aparatūras autentifikācijas ierīču atbalstu.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!