Mon. Apr 15th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV kompānijas Coinbase CEO Braeins Armstrongs Ņujorkas konferencē Consensus 2019 paziņojis, ka klientu līdzekļu apjoms Coinbase Custody sasniedzis $1 mljrd.

ASV kompānijas Coinbase CEO Braeins Armstrongs Ņujorkas konferencē Consensus 2019 paziņojis, ka klientu līdzekļu apjoms Coinbase Custody sasniedzis $1 mljrd. Par to ziņo CoinDesk. Līdzekļi tikuši uzkrāti 12 mēnešu laikā pēc servisa palaišanas. Servisu izmantojuši 70 lielie investori un līdzekļu apjoms, kurus pārvalda Coinbase Custody pieaug par $150 mlj. mēnesī.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!