Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lielie kriptovalūtu treideri un pazīstamākie industrijas dalībnieki satikušies 2019.gada 7.maijā ASV Čikāgā, lai apspriestu cīņu ar krāpšanu digitālo aktīvu sfērā

Lielie kriptovalūtu treideri un pazīstamākie industrijas dalībnieki satikušies 2019.gada 7.maijā ASV Čikāgā, lai apspriestu cīņu ar krāpšanu digitālo aktīvu sfērā, ziņo Bloomberg. Tikšanās piedalījušies 35 firmu pārstāvji, starp kurām bija arī lielie spēlētāji Galaxy Digital Holdings, Ripple un Cumberland.

Šāda tikšanās iezīmē lielo tirgus spēlētāju mērķi radīt skaidrus spēles noteikumus kriptovalūtu tirgū, jo līdz ar tirgus pieaugumu, pieaug arī dažādas krāpšanas shēmas, kas maldina patērētājus un atvirza masveida kriptovalūtu pieņemšanas brīdi.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!