Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Vašingtonas štata likumdevēji pieņēmusi likumprojektu Nr. 5638, kurš legalizē un aizsargā elektroniskos ierakstus, kas ir daļa no decentralizētām sistēmām, – tādām kā blokķēde

ASV Vašingtonas štata likumdevēji pieņēmusi likumprojektu Nr. 5638, kurš legalizē un aizsargā elektroniskos ierakstus, kas ir daļa no decentralizētām sistēmām, – tādām kā blokķēde. Par to ziņo Cointelegraph. Likums tika iesniegts izskatīšanai jau 2019.gada janvārī, bet Vašingtonas štata gubernators Džejs Inslijs to parakstīja 2019.gada 26.aprīlī un tas stāsies spēkā jūlija beigās.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!