Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Korporācija Microsoft anonsējusi servisu Azure Blockchain Service

Korporācija Microsoft anonsējusi servisu Azure Blockchain Service, kas atvieglos blokķēžu risinājumu radīšanu un vadību starp dažādiem dalībniekiem, kuri apvienoti vienā tīklā. Pirmā blokķēdes platforma, kas būs pieejama Azure Blockchain Service ir Quorum uz Ethereum blokķēdes bāzes, kuru izstrādājis finansu holdings J.P. Morgan Chase. Quorum ļaus Microsoft un J.P. Morgan klientiem iespējas veidot un vadīt mērogojamas blokķēdes Azure mākonī. Publiskā servisa prezentācija notiks ikgadējā konferencē Microsoft Build 2019, kura notiks no 6. līdz 8.maijam. 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia  

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!