Fri. Apr 12th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Jaunuzņēmums Crusoe Energy Systems Inc. piesaistījis $4.5 mlj.

Jaunuzņēmums Crusoe Energy Systems Inc. piesaistījis $4.5 mlj. finansējuma raundā, kuru vadīja kompānija Bain Capital Ventures un Pathfinder no Pītera Tila Founders Fund. Starp finansētājiem bija arī tādas firmas kā Winklevoss Capital Management un Dragonfly Capital Partners.

Jaunuzņēmums plāno izvietot maininga aparatūru gāzes un naftas ieguves rajonos, lai izmantotu sadedzināmo gāzi. Starp finansējuma raunda dalībniekiem arī firmas Winklevoss Capital Management un Dragonfly Capital Partners.
Crusoe Energy izstrādā moduļu datu centrus kriptovalūtu ieguvei, kas darbosies ar elektroenerģiju no tā sauktās gāzes lāpas. Tas vienlaikus ļaus naftas ieguves kompānijām atteikties no esošās gāzes pārpalikumu sadedzināšanas prakses, samazinās kaitīgo vielu emisiju atmosfērā un izbrīvēs papildu enerģiju mainingam.
Saskaņā ar jaunuzņēmuma izveidotāju ieceri – datu centri tiks izvietoti netālu no atradnēm, bet gāzes pārpalikumi transformēsies elektroenerģijā to funkcionēšanai.
“Enerģiju, kas varētu būt vienkārši zaudēta, Crusoe izmantos inovāciju nozarēs, kurās nepieciešama intensīva datoru skaitļošana – tādās kā blockchain un mākslīgais intelekts”, – uzsvēris jaunuzņēmuma izpilddirektors (CEO) Čeizs Lokmilers – bijušais kriptovalūtu hedžfonda Polychain Capital portfeļu menedžeris.

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia 

 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!