Mon. Dec 4th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Somija pieņēmusi likumu par digitālo aktīvu regulēšanu no 2019.gada 1.maija

Somijas prezidents apstiprinājis likumu “Par virtuālo valūtu piegādātājiem”. To paziņojusi Somijas Finanšu ministrija.


 

Likums stāsies spēkā 1. maijā. Saskaņā ar to,  Fin-FSA (Finanšu uzraudzības pārvalde) uzņemsies virtuālo valūtu piegādātāju reģistrācijas un kontroles funkcijas. Reģistrācija nepieciešama “virtuālo valūtu maiņas servisiem”, “kastodiālo maku piegādātājiem” un “virtuālo valūtu emitentiem”.  Šīm kompānijām jāizpilda vairākas prasības, piemēram, jāievēro noteikta prakse klientu aktīvu aizsardzībā, jāatdala klientu līdzekļi no saviem pašu līdzekļiem un jāizmanto mehānismi cīņai ar  naudas atmazgāšanu.

Turpmāk tikai šīm prasībām atbilstošām kriptovalūtu kompānijām būs atļauts veikt darbību Somijas teritorijā. Līdz 1. novembrim tās var turpināt apkalpot vietējos iedzīvotājus nereģistrējoties.

Fin-FSA atzīmē, ka jaunās prasības balstās uz 2018. gada maijā ieviestajiem labojumiem ES direktīvā par cīņu ar naudas atmazgāšanu. 

© 2019 The Bitcoin Foundation Latvia  

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!